ZAPRASZAMY 

Produkujemy oraz remontujemy poliwęglanowe świetliki dachowe , świetliki kalenicowe, świetliki łukowe, świetliki kopułowe Zapraszamy na naszą aktualną stronę firmową:

www.eskade.pl

UWAGA

W przypadku podania w formularzu danych osobowych informujemy, że ich Administratorem jest Eskade-System i będą przetwarzane w celach realizacji zamówień oraz operacji handlowych.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.

Wysyłając zapytanie faksem, telefonicznie, mailem lub za pośrednictwem formularza ze strony internetowej, wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych tą drogą swoich danych osobowych.

* Informujemy, że w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi, rozmowy z Eskade- System Jan Duerschlag są nagrywane i przetrzymywane do czasu ustania roszczeń. W przypadku braku nawiązania umowy nagrania te są kasowane. Administratorem Państwa danych osobowych jest Eskade- System Jan Duerschlag.
ESKADE


 
Świetliki
Referencje
Projekty
Kontakt